Leden 2008

Olsenovo dvojče zkolabovalo v šatně Oasis

31. ledna 2008 v 13:29 | Niki-Tali |  České články o MKAO na netu

Olsenovo dvojče zkolabovalo v šatně Oasis


Olsenovo dvojče zkolabovalo v šatně Oasis Osudnou se pro Mary-Kate Olsenovou stala návštěva vystoupení, které britská hudební skupina Oasis uspořádala na závěr koncertního turné po USA. Po jeho skončení sice sebevědomě a na vlastních nohou vešla do šatny bratrů Gallagherových, aby je pozdravila, ven však musela být vyvlečena tělesným strážcem.

Co se za zavřenými dveřmi odehrálo, nechce nikdo z účastníků prozradit. "Viděl jsem, jak obrovský bodyguard vleče bezvládnou Mary-Kate po chodbě, nakládá ji do služebního výtahu, aby ji posléze ukryl před zvědavci na toaletě určené VIP návštěvníkům koncertu," líčí příhodu jeden z očitých svědků. Další naznačují, že z mladé dámy táhl alkohol, případně spekulují, že byla pod vlivem některé z takřečených diskodrog.

"Vůbec nic se nestalo a celá historka je smyšlená," tvrdí mluvčí Mary-Kate a Ashley Olsenových, nejpopulárnějších a finančně nejúspěšnějších amerických dvojčat, která si vydělala milionové jmění tím, že ztělesňují ve filmech a reklamních spotech příkladné a světským svodům nepodléhající dívky.

Jenže… Už loni, když se Mary-Kate nechala hospitalizovat s údajnými žaludečními potížemi, proskočily v tisku spekulace o tom, že její zdravotní problémy jsou poněkud jiného rázu.


Dvojčata Olsenova okouzlili nezletilci

31. ledna 2008 v 13:26 | Niki-Tali |  České články o MKAO na netu

Všimněte si,že oni normálně místo Mary-Kate napsali Kate Mary.

Dvojčata Olsenova okouzlili nezletilci


Holky se zbláznily do třináctiletých bratrů

Dvojčata Olsenova okouzlili nezletilciModré z nebe by leckterý muž snesl, jen aby si získal přízeň jedné z milionářských dvojčat Kate Mary a Ashley Olsenových (19), které si nadělaly jmění nejen účinkováním ve filmovém cyklu Sestry v ..., ale i v četných reklamách.

Ty si však už partnery našly a jsou jimi teprve třináctiletí bratři Cole a Dylan Sprouseovi. "Jezdí na inline bruslích, surfují, hrají videohry a milují zvířata," říkají o nich. "Jsou to prostě ideální mladí kluci."

A o to také sestrám jde. Nehledaly totiž partnery pro život, ale čerstvou krev, která má jejich společné firmě v hodnotě 150 milionů dolarů zajistit další zisky.


V Hollywoodu se prý nejhůře obléká Britney Spearsová,2.Olsenová!

31. ledna 2008 v 13:24 | Niki-Tali |  České články o MKAO na netu

V Hollywoodu se prý nejhůře obléká Britney Spearsová, 2.Olsenová!

Zpěvačka Britney Spears v jednom ze svých nevydařených modelů
Zpěvačka Britney Spears v jednom ze svých nevydařených modelů foto: http://www2.nysfair.org/
Popová zpěvačka Britney Spearsová se dostala do čela žebříčku nejhůře oblékaných hvězd Hollywoodu, který každoročně sestavuje módní kritik známý jako Mr Blackwell. V novém pořadí, které bylo zveřejněno v úterý, charakterizoval styl Spearsové jako "Lolita za zenitem".
12. 1. 2006 10:00 - LOS ANGELES
Blackwell vydává své seznamy špatně oblečených celebrit již 46 let a provází je kousavými charakteristikami, které si braly na mušku kdekoho od britské královny Alžběty II. po hereckou hvězdu Elizabeth Taylorovou. Loňský rok byl podle Blackwella mimořádně špatný, k čemuž Spearsová přispěla svým vývojem od "popové princezny k nejhoršímu módnímu průšvihu".

Olsenová vypadá depresivně zchátrale

Druhé místo obsadila devatenáctiletá Mary-Kate Olsenová, která se svou sestrou-dvojčetem Ashley vede úspěšné showbyznysové impérium zaměřené na mladé divačky. Přes obchodní úspěch Olsenová ve svých "hadrech jako od bezdomovkyně" vypadá "depresivně zchátrale". Třetí je pětadvacetiletá herecká hvězdička Jessica Simpsonová, které Blackwell poradil, aby "vyhodila vizážistu a rozešla se se svým krejčím".
Hvězdu úspěšného seriálu Desperate Housewives (Zoufalé hospodyně) Evu Longoriovou zařadil Blackwell na čtvrté místo a pokáral za "křiklavý vkus". Jen o stupínek níž skončila popová zpěvačka Mariah Careyová známá hlubokými výstřihy a minisukněmi. "Všichni tleskají tvému hudebnímu návratu, ale pro smilování, nech nás, abychom si tvé tělo jen představovali," komentoval její styl oblékání Blackwell.
Do první desítky módních tragédií zařadil i hotelovou dědičku Paris Hiltonovou, bývalou modelku Annu Nicole Smithovou, herečku Lindsay Lohanovou, kolumbijskou zpěvačku Shakiru a herečku Renée Zellwegerovou.
Top 10 nejhůže oblékaných celebrit Hollywoodu 2005
1. Britney Spears
2. Mary-Kate Olsen
3. Jessica Simpson
4. Eva Longoria
5. Mariah Carey
6. Paris Hilton
7. Anna Nicole Smith
8. Shakira
9. Lindsay Lohan
10. Renee Zellweger

LEDGER - Rozchod s milenkou!

30. ledna 2008 v 14:25 | Niki-Tali |  České články o MKAO na netu
LEDGER - Rozchod s milenkou!
Sobota 26.01.2008 15:21
NEW YORK - Otázky, dohady a podivnosti. To vše vyplouvá na povrch dva dny po smrti vycházející hvězdy filmu herce Heathera Ledgera (+28).
Poté, co se policie pokusila zrekonstruovat poslední hodiny života herce, objevily se zvláštní situace. Podle pitvy Heath zemřel mezi 13.00 a 14.45. V té době byla ovšem v bytě hercova uklízečka Teresa Solomon. Dokonce vešla do jeho ložnice s tím, že chtěla vyměnit žárovku. Policistům řekla, že Heath tvrdě spal.

Ve 14.45 přišla masérka Diane Lee Wolozin. Ta už ho našla v ložnici bez známek života. Místo, aby ho ihned oživovala, vzala mobil a telefonovala herečce Mary-Kate Olsen do Kalifornie. Ta okamžitě poslala do bytu ochranku. Masérka se potom pokusila herce ještě jednou vzkřísit. Marně. Výsledek opět zavolala Mary-Kate a informovala ji, že bude volat záchranku. Lékaři se pak s bodyguardy střetli ve vchodu do domu.

Policie zatím nemá absolutně jasno. Rodina herce je zlomená a tvrdí, že šlo o nehodu, Mary-Kate mlčí. Mnozí z hercova okolí jsou přesvědčeni, že nadějný herec zemřel svou vinou.

Heath se od svého rozchodu se snoubenkou Michelle Williams vrhl do divokého newyorského života. Nepřetržité večírky, potoky alkoholu, kokain a heroin. "Varoval jsem ho, že si zahrává s ohněm. Tohle nemohlo dobře skončit," komentoval situaci hollywoodský herec Jack Nicholson.
Heath a Michelle patřili k sobě. Jejich rozchod možná stál herce život.

Olsenky v jednom díle Simpsonovi

30. ledna 2008 v 14:18 | Niki-Tali |  Olsenky u nás v TV
No takže Olsenky byly prý v jednom díle seriálu Simpsonovi:))Byly tam prý tak 5 vteřin..
zdroj:www.mkasholsen.blog.cz


Masseuse Spoke to Mary-Kate Olsen Once

30. ledna 2008 v 13:35 | Niki-Tali |  Anglické články o MKAO

January 29th, 2008

Masseuse Spoke to Mary-Kate Olsen Once

mary-kate olsen wackness gossipThis story keeps getting more and more confusing!
According to the NY Post, the NYPD now believe that the masseuse who found Heath Ledger indeed called Mary-Kate Olsen four times, but actually spoke to her only twice-once before she called 911 and once after.
"We believe that of the three phone calls by the masseuse to Mary-Kate Olsen, only one got through," Police Commissioner Ray Kelly said. "That call was 99 seconds long."
This contradicts the masseuse's claims that she spoke to Mary-Kate twice before calling 911-once to seek advice and the second to tell her that she was calling 911.
Thanks to jj for the tip!

Song of the Week–01/28/08

30. ledna 2008 v 13:35 | Niki-Tali
song of the week ashley olsen

The Truth About Ashley Olsen’s Mansion

30. ledna 2008 v 13:34 | Niki-Tali |  Anglické články o MKAO

January 29th, 2008

The Truth About Ashley Olsen's Mansion

ashley olsen house huntingRemember that photo set I posted a while back of Ashley Olsen checking out a giant mansion that wasn't her new Hancock Park home?
Well, the site of little Ashley checking out the ginormous mansion confused me too! Lucking, the Real Estalker did some digging and solved the mystery for us!
They explain:
Mighty Mouse in Malee-boo told Your Mama that he's heard, but can not confirm, that the place was going to be used as a corporate retreat and given it's multi acre parcel with hundreds of feet of beach frontage, the property would likely be valued in the $80,000,000 range. So while the usage of the property seems to be in question, what is not, at least according to current and accurate property records, is that mega-moneyed mini mogulette Ashley Olsen has not purchased this house.
So Ash was checking the house out as a possible investment!
Their digging is really quite impressive! Check out the entire synopsis of how Real Estalker came to this conclusion here.

Návštevnost za týden 21.1.08-27.1.08

29. ledna 2008 v 21:48 | Niki-Tali
Možná na jiný blogy chodí o mooooc víc lidí,ale já jsem i tak ráda že sem chodíte:))a tato návštevnost se mi zdá i tak dooooost velká..takže děkujuuuuu=)):-*
Navstevnost za minuly tyden (21.1.2008 - 27.1.2008) je:
Pondeli: 140
Utery: 132
Streda: 152
Ctvrtek: 142
Patek: 192
Sobota: 217
Nedele: 127

Celkem: 1102

Logo NYM

29. ledna 2008 v 19:16 | Niki-Tali |  Jeden den v new Yorku


Plakát 1

29. ledna 2008 v 19:10 | Niki-Tali |  Plakáty


DisneyGirl!

29. ledna 2008 v 19:04 | Niki-Tali |  Scany z časopisů

US Weekly

29. ledna 2008 v 18:51 | Niki-Tali |  Scany z časopisů
usweekly-sept-20-2004-olsen-twins-news.com-01.jpgusweekly-sept-20-2004-olsen-twins-news.com-02.jpgusweekly-sept-20-2004-olsen-twins-news.com-03.jpgusweekly-sept-20-2004-olsen-twins-news.com-04.jpgusweekly-sept-20-2004-olsen-twins-news.com-05.jpg